אודות

את מסעדת "נגילה" תמצאו בסמטה ציורית בשכונת אבן ישראל, בתוך מבנה אבן בעל קשתות ותקרות גבוהות. החלל היפהפה שופץ באהבה על ידי גילה, בעלת המסעדה, ובעלה יונתן שבנה מעץ את הבר היפה ורהיטים נוספים. שפית המסעדה, חנה, היא ביתה הבכורה של גילה ויחד הן מנהלות מסעדה ייחודית שמציעה אוכל טבעוני מגוון.

הסיפור של "נגילה" הוא סיפור על הכישרון והיזמות של שתי נשים מיוחדות. לפני כשלוש שנים חיפשה גילה קייטרינג לבת המצווה של משי, ביתה הצעירה, וגילתה שהעלויות בתחום גבוהות מדי ביחס לאיכות. גילה וחנה החליטו להכין בעצמן את האוכל לאירוע ונתנו דרור לכשרונן וליצירתיות שלהן. האירוע היה הצלחה מסחררת, ובעקבותיו ניגשה אל גילה חברה וביקשה להזמין את אותו הקייטרינג לאירוע שלה – ומשם התחיל הכל.

 

הבנה שהאוכל שלהן מיוחד, נעשה באוירה ביתית ועם המון אהבה הצית בליבן של גילה וחנה את הרצון להביאו לקהל הרחב, והן יצאו להרפתקת חייהן. לאחר חיפושים רבים אחר מיקום מתאים הן נתקלו במבנה המקסים בשכונה העתיקה הצמודה לנחלאות ולשוק, וגילה אמרה מיד – "כאן תהיה המסעדה שלנו".

אנחנו ב"נגילה" מקפידות להשתמש בחומרי גלם טריים, איכותיים ובריאים. אין לנו מיקרוגל והסלטים כולם נחתכים ומתובלים במקום. בחלל המסעדה שוררת תמיד אווירה רגועה ונעימה, ועל הכתלים מוצגות תערוכות מתחלפות.

"נגילה" היא הבית שלנו ואנחנו יותר משמחות לארח אתכם תהנו!